Leden 2009


Nakrmte mi prosím potvory z druhého blogu! :)

26. ledna 2009 v 17:56 Oznámení
Prosím vás jestly by ste mi nenakmily moje potvůrky z druhého blogu [HERE]
Děkuji všem co nakrmí a klidně mi připište i adresu, kde vy potřebujete nakrmit ty vaše. A já vám je nakrmím. Staší kliknout na to Feed me a tam si pak vybrat z tří možnost jídla. Na jedno kliknete a mě přibyde level. Tak tady jsou:
Marky

13. ledna 2009 v 20:45 Spřátelené blogy
A máme tu další sbénko Marky :)

Blog najdeš: TADY

Diplom:


Diplom od ní pro mě:

Děkuji!!!!!


Nová přezdívka?????

9. ledna 2009 v 21:39 Oznámení
Ahojky lidičky znovu se hlásím :)
Mno přemýšlím o nové přezdívce. Jen tady na blogu www.vse-cojde.blog.cz budu mít furt stejnou (Anko → Angelika) A o jako přezdívku jde? Jojo
Zkrátka se mi tolíbí a nic na tom nevidim. Dám sem anketu ale nic neslibuji možná se změním na Jojo i když bude vyhrávat Angelika :) ´Plsky hlasujte!

Anketa pod článkem

Jžurka

7. ledna 2009 v 13:48 Spřátelené blogy
Tak a máme tu další sbínko Ježurku.
Blog najdeš: TADY

Diplom:


4.díl

4. ledna 2009 v 19:47

Anketa → Líbí se ti toto menu?

4. ledna 2009 v 18:37 Ankety
Máte tady 1. anketu (važte su toho že je první xD)

Otázka zní: Líbí se vám menu které jsem včera udělala?
Prosím hlasujte v anketě! :)

Zahajuji!

4. ledna 2009 v 18:32 Oznámení
Zahajuji tento blog!
Od teďka už tu nebudou jenom koně ale i jiné věci. Né moc koně tu budou pořád ale budou tu i psi, kočky a další zvířata. Dále pixelky a nějaký jiný pěkný nebo vtipný obrázky. Já si mysli že to nikomu vadit nebude. Možná jste si již všimli že jsem menu upravila podle mě je teď i hezčí. Nebo ne? (napiš komentář)
Takže ok můžeme začít s tímto blogem i s jiným tématem! :)

Jdu si s tím trochu pohrát :)

3. ledna 2009 v 12:49 Oznámení
Takže nějak se mi chce to tu trochu pozměnit. Desing atd. Asi nechám pozadí a stránku ale změním záhlaví a menu. Něco třeba změnim. No vždyť sem tendle blog dělala jako můj první takženení žádnej luxus xD Dalo mi to dost zabrat abych zjistila co je záchlaví a ty boxy v menu atd. Musel my dokonce pomoct táta kterej se v tom vyzná a tak věděl co je co xD Až na ty boxy o tom nic neví xD Teď už mi to celkem jde. Ale užto asi tak dobře nepůjde změnit. Spíše to zabere dost práce. Abych tenhle blog rušila? Vžádném případě xP Tak leda kdybych se ráno praštila do hlavy :D Ok tak dost blbin jdu na věc :)