Květen 2010

Blázen -_-

29. května 2010 v 20:31 Oznámení
wěšrtrztzjj
Blázen se tu na chvilku staví...

Promiňte, lidi... :(

19. května 2010 v 21:51 Oznámení
dfgh
Moooc se omlouvám :(
Prostě nějak nestíhám, blíží se mi Den koní a tak musím být na koních asi 4x týdně. Takže opravdu věřte, deníček psát nestíhám a  když přijdu domů, jsem ráda, když se naučím na test, nebo si jdu rovnou lehnout, maximálně skouknu, co je tu nového ;) Ze dne koní mám opravdu hrozně velkou trému: čeká mě průvod městem na Janýskovi, pak budu i Jandu předvádět, dále mě čeká voltiž na Santaně a konečně zrcadlová drezura s Jandou a Evi na Bentovi :)
Doufám, že nám to půjde.
Po Dni koní, odjíždám do 29. května na KRajiňák s výtvarkou :/ :) Takže nic nečekejte.
Prostě teď mám nabitý program: 3 a 4.6 mám vystoupení s mažoretkama, na konci června jedu na ŠVP, ....
Zkrátka je toho moc.
A co vy?
Jak jste  si "užily" poslední zvonění? Já teda osobně jsem bykla celá zlitá od octa a voňavek, na vlasech různý barvy a na tvářích taky hezky barevná :D
No ale jinak to bylo fajné :)
A jak víkend? já byla celý víkend na koních s Kačkou a Terkou, každý den jsem měla trénink, ale zbyl mi čas i na vyjížďky :)
No a já se s vámi loučím, tak zatím pp a Sb nezlobte se ;)

9.5. //010// - Bez názvu :D

9. května 2010 v 21:34 Koňský deník
dd
Ahojky :D
Dnešek? no nevím název, proto je to prosě článek "Bez názvu"
Byl to super den :D nejprve jsem jela na Zaře, s MÍšou na Ziki ven, jelikož jsem musel anechat Janýse před zrcadlovko odpočívat :)
Zikinka se Zarou se mají rádi, takže jsme věčně jeyl vedle sebe :)
Cválaly jsme x tryskaly. xD také jsme byly parkrát na skocích ale poslední no..."cval" byl opravdu nejlepší :D Míša totiž řekla, že si vycváláme jeden kopec a skončilo to tím, že jsme kopec vytryskaly a brzdily jsme až na konci polní cesty xD No jo...holky chtěly závodit :D a já sem se tak smála, že jsem nemohla brzdit. :DDD
Pak jsme jely už logicky krokem :D po návratu, jsme kobylky vyčistily a Míša šla jezdit na Najle. Mezitím přijeal Evča a tak jsem běžela připravit Janýse. Nejprve jsme šly do výběhu, aby se Benťák okrokoval, vycválal atd.
Janýsa tam byl naprosto zlatej, ale při nácviku dělal hrozný kraviny... :(
Ale jiank moooc fajné den :)*