Červenec 2010

19.7. //010// - Nová cesta :)

22. července 2010 v 22:08 Koňský deník
fcn-.

Tak jsem tu po delší době...

Ahojky, tak na Scheilince jsem už byla několikrát, a už asi 2x, se jí to zase rozedřelo, což způsobilo to, že jsem na ní jezdila jen bez sedla :) ale nevadí ;)
V Kladrubech jsem byla naposledy v Pondělí, a to jsem už mohla na Nedy ven...

Tak jsem tu...

11. července 2010 v 23:59 Oznámení
wdert
Ahoj,¨
tak jsem se vrátila z tábora, kde to bylo naprosto ÚŽA a hodlám jet příští rok znovu, pokud se mi podaří, nahraju fota na rajče a dám sem odkaz. Měli jsme tréninky, teorii, vyjížďky, hry na koních, topovačku na koních, i bojovku na koních, plavení, ježdení bez sedel, no bylo toho moc.... :)

Jinak dnes sem byla v Kladrubech. Scheila má zranění zahojené, jen se musí opatrně. Byl velkej pařák, takže sme jely s Miky ven. Moc hodná byla... :)))
Klus má tak pohodlnej a udělaly jsme i pár cvalovejch kroků, ale jen pár, protože se nesmí moc zadýchat, aby nekašlala.
Po jízdě sem šla s ní i s hříbětem do řeky, kde se malej Neskvik pěkně vyválel :P :)

Tak, SB se omlouvám, že neobíhám, ale mm toho doopravdy hodně, zítra jeu do Kladrub zase a v Úterý asi též, tak MOŽNÁ napíši deník a MOŽNÁ oběhnu SB, uvidíme.

Zatím ahuj, Angelika :o)

1.6. //010// - Den, na který nezapomenu...

1. července 2010 v 21:26 Koňský deník
tra

Ahoj

Tak dnešek je opravdu dnem, na který nezapomenu. Už delší dobu se těším na pronájem kobylky jménem Nediria. Ano, to je ta bílá kobyla, co měla hříbě, proto logicky můj pronájem nemohl být uskutečněn dříve. Chtěla jsem si ji před pronájmem zkusit, a to nejprve nešlo, protože byla pronajatá, pak už nebyla, ale neměla sedlo, pak už se na ní jezdit nemohlo, kvůli hříběti a nakonec měla kašel. Teď už je zdravá, a tak jsem si jí dnes poprvé zkusila <3