Srpen 2010

Konec prázdnin :o) :o(

31. srpna 2010 v 22:50 Oznámení
cdvfbghn
Ahojky :-)

Tak je to tady, začátek naší slavné školičky :-) Nevím jak vy, já se vlasně trošililičku těší ;-) na kamarády, přetávky a výlety. Na druhoranu budu mít omezenej přístup ke koním, ai chápete :-( Míň času...
Ale tak nějak to budu muset zvládnout ;-) Dneškem jsem tyto prázdniny zakončila, a dopadlo to velmi dobře ;-)
Tyhle prázdniny pro mě budou nezapomenutelné, jelikož byly náplastí a srdíčko. Neřešme :-D
Večery v Kladrubech, to byly dny :-* veškerej můj čas byl u koní, a jsem za to ráda. Nevadí mě, že jsem nebyla u moře, i když bych ráda cítila ten slanej vzduch, ale ani to, se nevyrovná vůni sena a koní :-)
Takže hodlám na tyhle prázdniny vzpomínt hoodně dlouho :-)

Na blog, bych teď měla mít víc času. I když, teď, než se trochu srovnám, tu toho ještě moc nebude, ale potom, to ženyálně rozjedu :-D to si pište ;-)
Pp. Angel :-)

12.8. //010// - Trénink :o)

13. srpna 2010 v 23:07 Koňský deník
dd
Ahoj, tak dneska mám čas, chuť, i možnost, takže přidávám deníček ;)

Včera, jako skoro každý čtvrtek, jsem měla trénink. Dnešní byl ovšem zvláštní tím, že doteď jsem trénovala na Janýskovi (jednou na Lakouškovi ;)
a dnes jsem si poprvé zkusila trénink na Scheile (mimo to, mám ji pronajmutou i na Srpen :) :D). Do Kladrub se mnou přijel i bratranec Filip a mamka, nejprve jsem Filípka povozila na Zaře, a když přijela Míša a Jess, šla jsem čistit Scheilu. Mohla jsem si dát dohromady asi 10 nevýhod bílého koně a z toho devět říkalo, že nikdy nebude bílý :D Ano. Přesně tak. Scheila, kam se kouknete bláto :D
Přesto se mi povedlo jakš takš kobylu vyčistit a šla sedlat. Problém byl, že Scheilino sedlo měla půjčené Lokitka, a tak mi Jana (trenérka) půjčila Lakoušovo sedlo. Můžu říct, že je to snad nejlepší sedlo, v kterém jsem kdy seděla ;) Má to tam ty speciální opěrky, takže ti to nohy drží na správném místě :)
No, na trénink nás bylo tentokrát hodně. Byli jsme tam ve složení: Míša R. na Najle, Jessika na Pípě, Karol na Zikině, Míša B. na Lokitce, Vosa na Savanovi (ale ta netrénovala, jen jezdila) a já na Scheile.
Trénink začal krokováním, pak klusem a nakonec cváláním na obě ruce. Následovně jsme jezdily klusem a cvalem, také na obě ruce a nakonec jsme si skočili několikrát křížek :)

Scheilinka je určitě energičtější než Janýsek, často se hodně rozbíhá, ale jde zastavit, a hlavně: je mnohem ochotnější, což jsem ráda :)

Trénink na Scheile mi Jana schválila, takže další tréninky už proběhnou na ní :)
Jsem moc ráda, ze včerejšího tréninku mám dobrý pocit :) Můžu poděkovat kobyle - DÍKY! :)))

Angelika

Do konce prázdnin....

10. srpna 2010 v 22:47 Oznámení
icon
Ahojky, nechci to prodlužovat, prostě chci říct, že do konce prázdnin tu budu jen tak volně. Když budu chtít, něco si napíšu, ale nechci být nějak upnutá na pc. Nebo spíše, na psaní článku.

Chci to oznámit hlavně SB, aby si mě nemazala, a vydržela mou nepřítomnost ještě do konce prázdnin. :)

Takže zatím ahojky :))) A užijte si zbytek prázdnin :o)

Vaše Angel :o))